Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Przebojowa gładź na pracowni budowlanej

siedziba silosy cedat2Produkty marki Cekol produkowane są przez gdańską firmę Cedat Sp. z o.o. Cekol to bardzo silna i rozpoznawalna marka w całej Polsce, znana zarówno przez osoby profesjonalnie zajmujące się remontami oraz wykańczaniem wnętrz, jak również przez klientów indywidualnych. W dniu 20 marca 2015 roku uczniowie z klasy II TB (technik budownictwa) mieli okazję praktycznie zastosować nowe produkty marki Cekol w ramach zajęć z pracowni technologii budownictwa.

O rozpoznawalności i znajomości marki świadczą wygrane kilkakrotnie plebiscyty m.in.: Laur Klienta oraz Budowlana Marka Roku w kategorii produkty do wyrównywania i wygładzania ścian.

GALERIA

 

 

 

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap