Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Budma 2015

news budma2015

W dniu 12 marca 2015 roku uczniowie z klas II, III i IV TB (technik budownictwa) zwiedzali Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury Budma. Po raz pierwszy młodzież miała okazję przyglądać się wystawcom w dniu przewidzianym dla profesjonalistów, a było to możliwe dzięki przychylności Wielkopolskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa w Poznaniu, która przekazała bezpłatne wejściówki.

 

 

GALERIA

 

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap