Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Budma 2015

news budma2015

W dniu 12 marca 2015 roku uczniowie z klas II, III i IV TB (technik budownictwa) zwiedzali Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury Budma. Po raz pierwszy młodzież miała okazję przyglądać się wystawcom w dniu przewidzianym dla profesjonalistów, a było to możliwe dzięki przychylności Wielkopolskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa w Poznaniu, która przekazała bezpłatne wejściówki.

 

 

GALERIA

 

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap