Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Eliminacje okręgowe XXVIII OWiUB

logo OWIUBW dniu 7 marca 2015 roku odbyły się w Bydgoszczy eliminacje okręgowe XXVIII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych. Nasza szkoła reprezentowana była przez uczniów: Adama Fimiaka, Monikę Kosmalę, Łukasza Styczyńskiego i Weronikę Tomczak z klasy IV TB oraz Dawida Lenartowicza z klasy III TB (technik budownictwa). Młodzież zmagała się z pytaniami z zakresu "nowej" i "starej" podstawy programowej w dwóch częściach testu otwartego, po 120 minut każda. Teraz czekamy na wyniki i trzymamy kciuki.

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap