Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Eliminacje okręgowe XXVIII OWiUB

logo OWIUBW dniu 7 marca 2015 roku odbyły się w Bydgoszczy eliminacje okręgowe XXVIII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych. Nasza szkoła reprezentowana była przez uczniów: Adama Fimiaka, Monikę Kosmalę, Łukasza Styczyńskiego i Weronikę Tomczak z klasy IV TB oraz Dawida Lenartowicza z klasy III TB (technik budownictwa). Młodzież zmagała się z pytaniami z zakresu "nowej" i "starej" podstawy programowej w dwóch częściach testu otwartego, po 120 minut każda. Teraz czekamy na wyniki i trzymamy kciuki.

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap