Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Szkolenie Wielkopolskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa

WOIIB 260x195W dniu 5 marca 2015 roku odbyło się szkolenie organizowane przez Wielkopolską Okręgową Izbę Inżynierów Budownictwa w Poznaniu. Tematyka szkolenia dotyczyła zasad odpowiedzialności osób sprawujących samodzielne funkcje techniczne w budownictwie oraz współdziałania uczestników procesu inwestycyjnego. W zajęciach wzięli udział uczniowie klasy II, III i IV TB (technik budownictwa). Ze szkolenia otrzymaliśmy materiały, które wykorzystamy na zajęciach.

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap