Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Szkolenie Wielkopolskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa

WOIIB 260x195W dniu 5 marca 2015 roku odbyło się szkolenie organizowane przez Wielkopolską Okręgową Izbę Inżynierów Budownictwa w Poznaniu. Tematyka szkolenia dotyczyła zasad odpowiedzialności osób sprawujących samodzielne funkcje techniczne w budownictwie oraz współdziałania uczestników procesu inwestycyjnego. W zajęciach wzięli udział uczniowie klasy II, III i IV TB (technik budownictwa). Ze szkolenia otrzymaliśmy materiały, które wykorzystamy na zajęciach.

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap