Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Systemy tarasowe z Atlasem

szkolenie grupa atlasW dniu 23 stycznia 2015 roku młodzież z klasy II TB (technik budownictwa) w ramach zajęć z pracowni budownictwa miała okazję zapoznać się z systemami tarasowanymi proponowanymi przez firmę Atlas. Budowa tarasu wymaga od każdego z uczestników procesu budowlanego wysokich kompeten­cji i dbałości o szczegóły. Właściwe wykonanie tego elementu budynku oznaczać będzie trwałość konstrukcji i pozwoli na uniknięcie w przyszłości kłopotliwych remontów, stanowiących zazwyczaj znaczne obciążenie finansowe dla inwestora. 

Odpowiednim i bezpiecznym rozwiązaniem technologicznym dla tarasów są kompletne systemy Atlas. W ich skład wchodzą nie tylko materiały o odpowiednich parametrach wytrzymałościo­wych, ale również produkty, które oprócz komfortu eksploatacji zapewniają estetyczny wygląd.

GALERIA

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap