Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Systemy tarasowe z Atlasem

szkolenie grupa atlasW dniu 23 stycznia 2015 roku młodzież z klasy II TB (technik budownictwa) w ramach zajęć z pracowni budownictwa miała okazję zapoznać się z systemami tarasowanymi proponowanymi przez firmę Atlas. Budowa tarasu wymaga od każdego z uczestników procesu budowlanego wysokich kompeten­cji i dbałości o szczegóły. Właściwe wykonanie tego elementu budynku oznaczać będzie trwałość konstrukcji i pozwoli na uniknięcie w przyszłości kłopotliwych remontów, stanowiących zazwyczaj znaczne obciążenie finansowe dla inwestora. 

Odpowiednim i bezpiecznym rozwiązaniem technologicznym dla tarasów są kompletne systemy Atlas. W ich skład wchodzą nie tylko materiały o odpowiednich parametrach wytrzymałościo­wych, ale również produkty, które oprócz komfortu eksploatacji zapewniają estetyczny wygląd.

GALERIA

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap