Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Etap szkolny XXVIII edycji OWiUB

logo OWIUBWe wtorek 25 listopada 2014 roku, w godz. 10.30-13.05, zostanie przeprowadzony w sali 108 szkolny etap XXVIII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych. Wezmą w nim udział uczniowie klas II, III i IV kształcących się w zawodzie technik budownictwa. Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia! Zespół Przedmiotów Budowlanych

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap