Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Etap szkolny XXVIII edycji OWiUB

logo OWIUBWe wtorek 25 listopada 2014 roku, w godz. 10.30-13.05, zostanie przeprowadzony w sali 108 szkolny etap XXVIII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych. Wezmą w nim udział uczniowie klas II, III i IV kształcących się w zawodzie technik budownictwa. Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia! Zespół Przedmiotów Budowlanych

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap