Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Szkolenie Stabill&Satyn

satynDnia 17 października 2014 roku odbyło się szkolenie dla uczniów klasy II TB (technik budownictwa) prowadzone przez pracowników firmy Stabill&Satyn. Pod tymi markami produkowana jest chemia budowlana, wylewki samopoziomujące, szpachle cementowe, kleje cementowe do glazury, kleje do styropianu, kleje do zatapiania siatki, tynki mineralne itp. Młodzież została zapoznana z techniką ręczną i natryskową nakładania gładzi gipsowych oraz cienkowarstwowych tynków akrylowych.

 

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap