Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Szkolenie Stabill&Satyn

satynDnia 17 października 2014 roku odbyło się szkolenie dla uczniów klasy II TB (technik budownictwa) prowadzone przez pracowników firmy Stabill&Satyn. Pod tymi markami produkowana jest chemia budowlana, wylewki samopoziomujące, szpachle cementowe, kleje cementowe do glazury, kleje do styropianu, kleje do zatapiania siatki, tynki mineralne itp. Młodzież została zapoznana z techniką ręczną i natryskową nakładania gładzi gipsowych oraz cienkowarstwowych tynków akrylowych.

 

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap