Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Szkolenie Stabill&Satyn

satynDnia 17 października 2014 roku odbyło się szkolenie dla uczniów klasy II TB (technik budownictwa) prowadzone przez pracowników firmy Stabill&Satyn. Pod tymi markami produkowana jest chemia budowlana, wylewki samopoziomujące, szpachle cementowe, kleje cementowe do glazury, kleje do styropianu, kleje do zatapiania siatki, tynki mineralne itp. Młodzież została zapoznana z techniką ręczną i natryskową nakładania gładzi gipsowych oraz cienkowarstwowych tynków akrylowych.

 

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap