Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Nowy budynek Prokuratury Rejonowej w Gnieźnie

gniezno1Dnia 3 października 2014 roku klasa II TB (technik budownictwa) odwiedziła budowę, tym razem nowego budynku Prokuratury Rejonowej w Gnieźnie. Młodzież miała okazję zapoznania się z dokumentacją projektową obiektu i zastosowanymi rozwiązaniami materiałowymi. Prace budowlane są na etapie robót fundamentowych, a na części obiektu dobiegają końca prace ziemne. Na terenie budowy trwają prace archeologiczne i są pierwsze znaleziska. Mamy nadzieje na kolejne wizyty, w miarę postępu budowy.

Drugim celem naszego wyjazdu były detale architektoniczne, których w Gnieźnie można sporo odnaleźć. Posłużą one do przygotowania prezentacji fotograficznej przez uczniów, dzięki czemu wykażą się umiejętnością ich rozpoznawania oraz stosowania właściwej terminologii.

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap