Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Wirtualny Festiwal 2.0

szkola z klasa miniaturkaW kończącym się roku szkolnym Zespół Szkół Politechnicznych już po raz czwarty uczestniczył w programie "Szkoła z klasą 2.0". W poprzednich edycjach, na zakończenie rocznej pracy z wdrażania technologii informacyjno-komunikacyjnej organizowaliśmy Festiwal 2.0, na którym pokazywaliśmy nasz dorobek. W tym roku, z uwagi na dziesiątki egzaminów zawodowych, które przez cały czerwiec odbywają się w naszej szkole, zmuszeni jesteśmy do przyjęcia formy wirtualnej. W imieniu uczniów i nauczycieli realizujących ciekawe projekty, zapraszamy na internetową platformę (kliknij!), gdzie prezentujemy nasze osiągnięcia...

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap