Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Na targach edukacyjnych w Witkowie

witkowo21 marca 2015 roku grupa uczniów z klasy II BTI (technik informatyk) i II TB (technik budownictwa) wraz z panem dyrektorem Bogdanem Nowakiem, panią pedagog Katarzyną Pacochą, panią Małgorzatą Kurkowską i panem Robertem Indułą przygotowali stoisko na targi edukacyjne, które odbyły się na hali sportowej w Gimnazjum im. Adama Borysa w Witkowie. Zespół Szkół Politechnicznych miał okazję przedstawić ofertę edukacyjną na rok szkolny 2015/2016 - dotychczasowe kierunki, jak również nowy zawód: monter mechatronik.

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap