Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Konkurs fotograficzny

konkurs fotograficznyJuż wkrótce uczniowie Zespołu Szkół Politechnicznych będą mogli zaprezentować wykonane samodzielnie zdjęcia w kolejnej edycji szkolnego konkursu fotograficznego. Zdjęcia będą oceniane w następujących kategoriach: makro, krajobraz, zachód/wschód, architektura, photoshop, portret/człowiek, czarno-białe, przyroda, zdjęcia nocą, zwierzęta. Dorobek zeszłorocznej edycji konkursu można zobaczyć przechodząc do galerii (kliknij tutaj!). Organizatorem konkursu jest pan Robert Induła.

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap