Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Dzień Wikipedii 2015

wikipediaCo roku 15 stycznia obchodzony jest Dzień Wikipedii, nieformalne święto twórców i sympatyków największej encyklopedii w dziejach ludzkości. Z tej okazji dziękujemy wszystkim uczniom i absolwentom Zespołu Szkół Politechnicznych, którzy w ramach Wikiprojektu Powiat wrzesiński niestrudzenie piszą, poprawiają i rozbudowują hasła Wikipedii, tworząc wolny dostęp do wiedzy dotyczącej naszego regionu. Wikipedia powstała 15 stycznia 2001 roku. Obecnie zarządzana jest przez organizację non-profit Wikimedia Foundation.

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap