Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Wycieczka uczniów klas pierwszych ZSP

logo wycieczkaW dniach od 16 do 19 czerwca 2015 roku młodzież klas I TI (technik informatyk), I TE (technik elektronik), I TUA (technik urządzeń energii odnawialnej i technik architektury krajobrazu), I TM (technik mechanik), I TB (technik budownictwa), I TEK (technik ekonomista) uczestniczyła w wycieczce szkolnej, której głównym celem była integracja uczniów i zwiedzanie urokliwych miejsc Gór Sowich, Gór Stołowych oraz pięknej Pragi.

Po długich oczekiwaniach na sprawne autobusy ruszyliśmy do Kościoła Pokoju w Świdnicy. Mieszkaliśmy u podnóża Wielkiej Sowy, w malowniczo położonym i gościnnym schronisku Orzeł. Czas wolny spędziliśmy przy ognisku, zajadając się upieczonymi kiełbaskami.

Zdobyliśmy Szczeliniec, najwyższy szczyt Gór Stołowych. Odwiedziliśmy sztolnie Włodarz, tam prawdopodobnie powstawał największy schron dla Hitlera. Mile będziemy wspominać pobyt w Pradze, panie przewodniczki pokazały nam najciekawsze miejsca i przekazały wiele historii dotyczących miasta.

Po obfitych posiłkach w hotelu i spokojnej nocy wróciliśmy do naszej kochanej Wrześni. Już planujemy następną wycieczkę, oczywiście tylko dla osób umiejących uszanować wysiłek opiekunów: pani Ireny Kaczmarek, pani Iwony Pawlaczyk, pana Przemysława Boreckiego, pani Romy Szafraniak i pani Barbary Nowak.

GALERIA

 

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”


PM 1
PM 2.5
PM 10
25
38
44
2019-10-22 13:59:02

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap