Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Wycieczka do Giecza

logo Giecz15 czerwca 2015 roku grupa uczniów naszej szkoły odwiedziła Rezerwat Archeologiczny w Gieczu. Byli to uczniowie i uczennice klasy I TEK (technik ekonomista): Magdalena Dudziak, Amanda Łuczak, Lidia Bednarek, Wiktoria Walkowska, II TE (technik elektronik): Paweł Kraska, II TUA (technik urządzeń energii odnawialnej i technik architektury krajobrazu): Marcin Maszyna, Wojtek Kominkiewicz pod opieką pani Marleny Czyż. 

Wizyta była możliwa w ramach powiatowego programu konstruowania spójności zasad nauczania szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Młodzież zwiedziła gród i jego muzeum, obejrzała wystawę czasową "Z kości i poroża" oraz uczestniczyła w warsztatach historycznych, w czasie, których mogła sprawdzić swą sprawność w strzelaniu z łuku oraz umiejętności robótek ręcznych i kulinarnych. Warto odwiedzić to urokliwe miejsce w czasie wędrówek wakacyjnych i poznać atrakcje swojego regionu.

 
GALERIA

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”


PM 1
PM 2.5
PM 10
25
38
44
2019-10-22 13:59:02

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap