Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Finał Ogólnopolski - Blok A

olimpiada innowacjiUczniowie Damian Augustyniak i Szymon Domżalski z klasy III TE (technik elektronik) z pracą pomysł techniczny pt. Magnetohydrodynamiczny napęd awaryjny do obiektów pływających (opiekun merytoryczny: pan Krzysztof Chlebik) zostali finalistami Olimpiady Innowacji Technicznych I Wynalazczości 2014/2015 Blok A. Serdecznie gratulujemy! Wyniki można zobaczyć tutaj.

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”


PM 1
PM 2.5
PM 10
25
38
44
2019-10-22 13:59:02

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap