Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Szymon Domżalski stypendystą Prezesa Rady Ministrów

stypendium prmW gronie 300 najlepszych uczniów z Wielkopolski, którzy 24 listopada 2014 roku z rąk Wojewody Wielkopolskiego pana Piotra Florka odebrali stypendia i dyplomy Prezesa Rady Ministrów znalazł się Szymon Domżalski, uczeń Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych we Wrześni. Jako jedyny z wyróżnionych, na ostatnim świadectwie miał od góry do dołu same szóstki. Gratulujemy!

Zachęcamy do zapoznania się z materiałem o uroczystości na stronie Radia Merkury Poznań

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”


PM 1
PM 2.5
PM 10
25
38
44
2019-10-22 13:59:02

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap