Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Szymon Domżalski stypendystą Prezesa Rady Ministrów

stypendium prmW gronie 300 najlepszych uczniów z Wielkopolski, którzy 24 listopada 2014 roku z rąk Wojewody Wielkopolskiego pana Piotra Florka odebrali stypendia i dyplomy Prezesa Rady Ministrów znalazł się Szymon Domżalski, uczeń Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych we Wrześni. Jako jedyny z wyróżnionych, na ostatnim świadectwie miał od góry do dołu same szóstki. Gratulujemy!

Zachęcamy do zapoznania się z materiałem o uroczystości na stronie Radia Merkury Poznań

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap