Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

10 listopada szkoła nieczynna

zdjecie domyslne zspInformujemy, że w dniu 10 listopada 2014 roku (poniedziałek) Zespół Szkół Politechnicznych we Wrześni będzie nieczynny. Dla pracowników będzie to dzień wolny, w zamian za przypadające w sobotę 1 listopada 2014 roku święto Wszystkich Świętych.

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap