Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Kiermasz szkolnych podręczników

kiermasz podrecznikowW dniach 11-12 września 2014 roku (czwartek-piątek) odbędzie się kiermasz podręczników szkolnych. Książki będzie można kupić od drugiej do piątej przerwy w sali nr 111.

Zbiórka podręczników odbędzie się w dniach 5-11 września do godziny 10:30. Można je przynosić do biblioteki szkolnej lub do pani Małgorzaty Głowackiej. Każda książka musi być podpisana (imię, nazwisko, obecna klasa, cena). Od każdej książki samorząd szkolny pobiera opłatę w wysokości 1 zł.

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”


PM 1
PM 2.5
PM 10
25
38
44
2019-10-22 13:59:02

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap