Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

XVIII Spotkanie Młodych "Lednica 2000"

 

lednicaDnia 7 czerwca 2014 roku młodzież Zespołu Szkół Politechnicznych kolejny raz uczestniczyła w wyjeździe na Pola Lednickie. Tegorocznemu spotkaniu młodych przyświecało hasło "W Imię Syna". Każdy z uczestników otrzymał pakiet, w którego skład wchodziły:

  • Lednicki Dowód osobisty, jako symbol dojrzałości - oznaczający wejście w etap samodzielności oraz wzięcie odpowiedzialności za swoje życie i podejmowane w nim decyzje,
  • Pierścień Synostwa - pierścień z napisem "W Tobie mam upodobanie" - symbolizujący Synostwo Boże - przynależność do Boga Ojca,
  • Banknot Wdzięczności - jako odpowiedź na dary, które otrzymaliśmy od naszych rodziców i wychowawców - ofiarowując go naszym opiekunom wyrażamy wdzięczność za ich poświęcenie, miłość, cierpliwość i opiekę.

W przeciwieństwie do zeszłego roku pogoda dopisała. Młodzież uczestniczyła w mszy świętej, zabawach i tańcach na Polach Lednickich. Opiekunami grupy była pani Marlena Stajkowska i ksiądz Dariusz Nowaczyński.

GALERIA

 

 

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”


PM 1
PM 2.5
PM 10
25
38
44
2019-10-22 13:59:02

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap