Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Ferie z matematyką

matematykaW trakcie ferii zimowych odbędą się zajęcia z matematyki, przygotowane przez panią Barbarę Nowak. Mogą w nich wziąć udział uczniowie klas maturalnych. Zajęcia odbędą się w dniach 3, 4, 10 i 11 lutego 2014 roku w godz. 8:00-10:00 w sali 18 (stary budynek). 

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap