Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Ferie z matematyką

matematykaW trakcie ferii zimowych odbędą się zajęcia z matematyki, przygotowane przez panią Barbarę Nowak. Mogą w nich wziąć udział uczniowie klas maturalnych. Zajęcia odbędą się w dniach 3, 4, 10 i 11 lutego 2014 roku w godz. 8:00-10:00 w sali 18 (stary budynek). 

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap