Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Szklarnia - nowy obiekt na terenie ZSP

szklarniaNa terenie Zespołu Szkół Politechnicznych powstał nowy obiekt - szklarnia, w której planujemy przygotować rozsadę głównie kwiatów, ale również innych ciekawych roślin. Prace z tym związane będą wykonywać uczniowie kształcący się w kierunku technik architektury krajobrazu. Mamy ogromną nadzieję, że wyhodowane przez nas rośliny ubarwią otoczenie i w ten sposób umilą czas spędzany na terenie szkoły. Wkrótce będzie można oglądać pierwsze uprawy.

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap