Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Nawadnianie ogrodów i terenów zieleni

nawadnianieW środę 19 marca 2014 roku, dzięki uprzejmości firmy Adviser, uczniowie ZSP będą mieli okazję zapoznać techniki projektowania i instalacji specjalistycznych systemów nawadniania. Tematem przewodnim będzie nawadniania ogrodów i terenów zieleni. Ponadto uczniowie poznają niezbędne elementy do montażu tychże systemów, takie jak zraszacze, mikrozraszacze, elektrozawory i inne.

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap