Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Kurs florystyczny

florystykaOd tego roku uczniowie naszej szkoły klasy maturalnej o specjalności technik architektury krajobrazu, w ramach dodatkowych zajęć mogą uczęszczać na kurs florystyczny. Dzięki przeprowadzonym zajęciom teoretycznym i w większej mierze praktycznym, polegającym na poznawaniu różnych technik układania bukietów, tworzeniu okolicznościowych kompozycji kwiatowych, doborze materiału roślinnego po względem barwy i formy zdobywają nowe umiejętności oraz rozszerzają swoje zainteresowania. Wszystkie kompozycje kursanci wykonują z "żywego materiału".

Kolejnym atutem jest forma prowadzonych zajęć, o których sami zainteresowani mówią, że swą fantastycznym relaksem po trudnym tygodniu zajęć lekcyjnych. Po ukończeniu kursu uczestnicy otrzymają zaświadczenie o nabytych umiejętnościach, otwierający szerszą perspektywę w znalezieniu pracy.

 

GALERIA:

 

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap