Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

X Olimpiada Przedsiębiorczości

olimpiada przedsiebiorczosciDnia 4 grudnia 2014 roku odbyły się szkolne eliminacje X Olimpiady Przedsiębiorczości, której hasło brzmi: „Zarządzanie zmianą”. W etapie szkolnym wzięło udział 20 uczniów klas II, III i IV TEK (technik ekonomista). Etap szkolny to test składający się z 50 pytań o różnej skali trudności, w którym zła odpowiedź kończy się punktami ujemnymi. Maksymalna liczba punktów do uzyskania wynosi 75.

Według szacunkowego progu (36 punktów) ogłoszonego przez organizatorów do etapu okręgowego mają szansę przejść: Aneta Pankros, Sonia Maniak, Paulina Machińska, Krzysztof Sokołowski (klasa III), Anna Śruba, Monika Sobczak (klasa II), Rafał Prusak, Paweł Pietryga (klasa IV). Oficjalnie listę uczniów zakwalifikowanych do etapu okręgowego poznamy 12 stycznia 2015 roku. Życzymy dalszych sukcesów!

Opiekunem Olimpiady Przedsiębiorczości w Zespole Szkół Politechnicznych jest pani Małgorzata Głowacka.

Wyszukiwarka

zlota-tarcza-technika-2015

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1
w Zespole Szkół Politechnicznych we Wrześni zostało sklasyfikowane wśród najlepszych techników
w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2017"


edziennik


logo NPRCbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap