Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Pozdrowienia z Northeim 2014

northeim 2014Witamy :) Już dwa tygodnie minęły od naszego przyjazdu do Northeim. Każdy znas poznał swoje miejsce praktyk oraz ludzi, z którymi pracuje. Zostaliśmy przydzieleni do różnych instytucji. Monika Dankowska i Rafał Prusak odbywają swoje praktyki w Starostwie Powiatowym Landkreis Northeim. Swoją pracę mają podzieloną na cztery etapy - każdy tydzień w innym dziale. Uczestniczą w wyjazdach oraz kontrolach. Patrycja Kubiak i Daria Malewicz zostały przydzielone do Gutenberg Realschule. Jest to szkoła średnia, w której można zdobyć określony zawód. Do ich obowiązków należą m. in. prace w bibliotece, tworzenie prezentacji oraz uczestniczenie w odbywających się tam lekcjach.

Marta Jackowska i Paulina Kosmala pracują w BBS II. Szkoła ta zajmuje się kształceniem zawodowym. Ich zadaniami są m.in. pomoc nauczycielom oraz praca w programach komputerowych. Marcin Dobiecki pracuje w Gymnasium Corvinanium. Zajmuje się głównie pracą biurową, tworzeniem bazy danych oraz kopiowaniem i sortowaniem dokumentów.

Każdy z nas zadowolony jest ze swoich praktyk. Oprócz obowiązków mamy również czas na chwilę przyjemności. Mieliśmy możliwość zwiedzić takie miasta jak Göttingen, Hannover oraz Wolfsburg. Byliśmy także w pobliskiej kręgielni oraz kinie. Przed nami jeszcze kolejne dwa tygodnie.

Serdecznie pozdrawiamy wszystkich kolegów i koleżanki, a w szczególności klasę III TEK wraz z wychowawczynią.

Daria, Marta, Monika, Paulina, Patrycja, Marcin i Rafał

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap