Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Ekonomiści to bankowcy!

olimpiada-wiedzy-o-bankachW dniach 14 i 15 marca 2014 roku ekonomiści uczestniczyli w eliminacjach centralnych II Olimpiady Wiedzy o Bankach, która odbyła się w Gnieźnie. Hasło przewodnie olimpiady "Oszczędzam - Inwestuję" - uczniowie w piątek rozwiązywali trudny test, a w sobotę wieczorem w Hotelu Feniks odbyła się Gala Olimpiady. Adam Andrzejewski, Kinga Kwiatkowska z klasy IV oraz Izabela Łechtańska, Kinga Maniak z klasy II technik ekonomista przekroczyli wymagany próg 51% i otrzymali tytuł "finalisty olimpiady" - tytuł zwalnia z części pisemnej egzaminu w zawodzie technik ekonomista. Gratulujemy!

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap