Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Ekonomiści to bankowcy!

olimpiada-wiedzy-o-bankachW dniach 14 i 15 marca 2014 roku ekonomiści uczestniczyli w eliminacjach centralnych II Olimpiady Wiedzy o Bankach, która odbyła się w Gnieźnie. Hasło przewodnie olimpiady "Oszczędzam - Inwestuję" - uczniowie w piątek rozwiązywali trudny test, a w sobotę wieczorem w Hotelu Feniks odbyła się Gala Olimpiady. Adam Andrzejewski, Kinga Kwiatkowska z klasy IV oraz Izabela Łechtańska, Kinga Maniak z klasy II technik ekonomista przekroczyli wymagany próg 51% i otrzymali tytuł "finalisty olimpiady" - tytuł zwalnia z części pisemnej egzaminu w zawodzie technik ekonomista. Gratulujemy!

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap