Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Uczennice ZSP najlepsze z wiedzy o podatkach

konkurs wiedzy o podatkach miniaturkaDnia 13 marca 2014 roku w auli Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu odbyła się IV edycja Wielkopolskiego Konkursu Wiedzy o Podatkach, organizowana przez Krajową Izbę Doradców Podatkowych. Tematem przewodnim w tym roku był podatek dochodowy od osób fizycznych. 

Cele konkursu było rozwijanie wśród uczniów zainteresowań problematyką zagadnień podatkowych, popularyzacja zawodu doradcy podatkowego, upowszechnianie wśród młodzieży zasad korzystania z prawa podatkowego, upowszechnianie wśród młodzieży wiedzy o zagrożeniach karnych wynikających z wykonywania czynności doradztwa podatkowego przez osoby nieuprawnione

Uczennice kl. II TEK (technik ekonomista) znalazły się w gronie stu najlepszych w Wielkopolsce. Po etapie pisemnym do części ustnej zakwalifikowały się: Paulina Machińska, Natalia Dąbek, Edyta Jaskuła i Anna Szczudlak. W końcowej klasyfikacji pierwsze miejsce zajęła Paulina Machińska, która w nagrodę otrzymała notebook, natomiast II miejsc zajęła Natalia Dąbek zdobywając konsolę PS3.

11 kwietnia 2014 roku uczennice pojadą na eliminacje centralne konkursu do Katowic.  

 

 

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap