Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Olimpiada Przedsiębiorczości

olimpiada przedsiebiorczosciUczniowie Zespołu Szkół Politechnicznych zakwalifikowali się do eliminacji okręgowych IX Olimpiady Przedsiębiorczości, które odbędą się 6 marca 2014 roku w Poznaniu. Tematem przewodnim tegorocznej edycji olimpiady jest własna firma.

Uczestnikami etapu okręgowego są uczniowie klasy III TEK (technik ekonomista): Daria Wróblewska i Paweł Pietryga oraz klasy II TEK (technik ekonomista) Aneta Pankros. Gratulujemy i życzymy powodzenia!

Wyszukiwarka

zlota-tarcza-technika-2015

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1
w Zespole Szkół Politechnicznych we Wrześni zostało sklasyfikowane wśród najlepszych techników
w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2017"


edziennik


logo NPRCbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap