Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Olimpiada Przedsiębiorczości

olimpiada przedsiebiorczosciUczniowie Zespołu Szkół Politechnicznych zakwalifikowali się do eliminacji okręgowych IX Olimpiady Przedsiębiorczości, które odbędą się 6 marca 2014 roku w Poznaniu. Tematem przewodnim tegorocznej edycji olimpiady jest własna firma.

Uczestnikami etapu okręgowego są uczniowie klasy III TEK (technik ekonomista): Daria Wróblewska i Paweł Pietryga oraz klasy II TEK (technik ekonomista) Aneta Pankros. Gratulujemy i życzymy powodzenia!

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap