Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Olimpiada Przedsiębiorczości

olimpiada przedsiebiorczosciUczniowie Zespołu Szkół Politechnicznych zakwalifikowali się do eliminacji okręgowych IX Olimpiady Przedsiębiorczości, które odbędą się 6 marca 2014 roku w Poznaniu. Tematem przewodnim tegorocznej edycji olimpiady jest własna firma.

Uczestnikami etapu okręgowego są uczniowie klasy III TEK (technik ekonomista): Daria Wróblewska i Paweł Pietryga oraz klasy II TEK (technik ekonomista) Aneta Pankros. Gratulujemy i życzymy powodzenia!

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap