Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

II Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Bankach

olimpiada-wiedzy-o-bankach14 marca 2014 roku w Gnieźnie odbędą się okręgowe eliminacje centralne Olimpiady Wiedzy o Bankach, do której zakwalifikowało się aż czworo uczniów Zespołu Szkół Politechnicznych: Adam Andrzejewski, Kinga Kwiatkowska, Izabela Łechtańska i Kinga Maniak. 

Celem Olimpiady Wiedzy o Bankach jest podniesienie jakości nauczania podstaw przedsiębiorczości, pobudzanie i rozwijanie zainteresowań młodzieży zagadnieniami dotyczącymi produktów bankowych, rozwijanie umiejętności racjonalnego gospodarowania własnymi oraz powierzonymi środkami pieniężnymi, a także odpowiedzialnego zaciągania zobowiązań finansowych.

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap