Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

II Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Bankach

olimpiada-wiedzy-o-bankach14 marca 2014 roku w Gnieźnie odbędą się okręgowe eliminacje centralne Olimpiady Wiedzy o Bankach, do której zakwalifikowało się aż czworo uczniów Zespołu Szkół Politechnicznych: Adam Andrzejewski, Kinga Kwiatkowska, Izabela Łechtańska i Kinga Maniak. 

Celem Olimpiady Wiedzy o Bankach jest podniesienie jakości nauczania podstaw przedsiębiorczości, pobudzanie i rozwijanie zainteresowań młodzieży zagadnieniami dotyczącymi produktów bankowych, rozwijanie umiejętności racjonalnego gospodarowania własnymi oraz powierzonymi środkami pieniężnymi, a także odpowiedzialnego zaciągania zobowiązań finansowych.

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap