Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Praktyki zagraniczne ekonomistów

praktyki zagraniczne ekonomistowW związku z realizacją drugiego etapu projektu "Praktyki zagraniczne ekonomistów szansą na zwiększenie ich mobilności i kompetencji zawodowych", realizowanego przez Zespół Szkół Politechnicznych wspólnie z Zespołem Szkół nr 2 im. Stanisława Staszica w Nowym Tomyślu ogłaszamy nabór na wyjazd na praktyki zawodowe do Niemiec.

Szczególowy regulamin naboru oraz informacje znajdują się na naszej stronie w zakładce "Praktyki zagraniczne". Zainteresowanych uczniów z klasy III TEK proszę o złożenie właściwych dokumentów do 18 października 2013 roku w sekretariacie szkoły.

Marek Chęciński
koordynator projektu

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”


PM 1
PM 2.5
PM 10
25
38
44
2019-10-22 13:59:02

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap