Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

XXVII Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

olimpiada wiedzy ekonomicznejJuż 10 stycznia 2014 roku uczniowie będą mieli okazję reprezentować naszą szkołę w XXVII Olimpiadzie Wiedzy Ekonomicznej. Zmierzą się z zadaniami zamkniętymi wielokrotnego wyboru oraz z zadaniami z podstaw ekonomii. Napiszą też wypracowanie na temat hasła przewodniego. Olimpiada jest organizowana przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne i stanowi jedną z bardziej prestiżowych olimpiad przedmiotowych w Polsce.

W pierwszym etapie najlepiej poradzili sobie Paweł Pietryga oraz Marcin Dobiecki, których wychowawcą jest pani Małgorzata Głowacka oraz Aneta Pankros i Paulina Machińska, których opiekunem jest pani Anna Chęcińska. Dzięki zaangażowaniu wszystkich nauczycieli przedmiotów ekonomicznych mamy nadzieję, że uczestnikom z naszej szkoły pójdzie wyśmienicie i będziemy mieli powody do dumy. Życzmy im powodzenia!

W gronie zakwalifikowanych znalazło się aż 8 uczniów z naszej szkoły:

  • Paweł Pietryga - kl. III TEK,
  • Marcin Dobiecki - kl. III TEK,
  • Natalia Dąbek - kl. II TEK,
  • Rafał Prusak - kl. III TEK,
  • Emila Durczak - kl. II TEK,
  • Marta Jackowska - kl. III TEK,
  • Aneta Pankros - kl. II TEK,
  • Paulina Machińska - kl. II TEK.

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap