Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

XXVII Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

olimpiada wiedzy ekonomicznejJuż 10 stycznia 2014 roku uczniowie będą mieli okazję reprezentować naszą szkołę w XXVII Olimpiadzie Wiedzy Ekonomicznej. Zmierzą się z zadaniami zamkniętymi wielokrotnego wyboru oraz z zadaniami z podstaw ekonomii. Napiszą też wypracowanie na temat hasła przewodniego. Olimpiada jest organizowana przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne i stanowi jedną z bardziej prestiżowych olimpiad przedmiotowych w Polsce.

W pierwszym etapie najlepiej poradzili sobie Paweł Pietryga oraz Marcin Dobiecki, których wychowawcą jest pani Małgorzata Głowacka oraz Aneta Pankros i Paulina Machińska, których opiekunem jest pani Anna Chęcińska. Dzięki zaangażowaniu wszystkich nauczycieli przedmiotów ekonomicznych mamy nadzieję, że uczestnikom z naszej szkoły pójdzie wyśmienicie i będziemy mieli powody do dumy. Życzmy im powodzenia!

W gronie zakwalifikowanych znalazło się aż 8 uczniów z naszej szkoły:

  • Paweł Pietryga - kl. III TEK,
  • Marcin Dobiecki - kl. III TEK,
  • Natalia Dąbek - kl. II TEK,
  • Rafał Prusak - kl. III TEK,
  • Emila Durczak - kl. II TEK,
  • Marta Jackowska - kl. III TEK,
  • Aneta Pankros - kl. II TEK,
  • Paulina Machińska - kl. II TEK.

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap