Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Wiosenne sprzątanie lasu w Nadleśnictwie Jarocin

DSCN7982 logoW sobotę 12 kwietnia 2014 roku grupa uczniów klasy III TM (technik mechanik) wraz z opiekunem panem Jackiem Plutą uczestniczyła w sprzątaniu lasu w Leśnictwie Sarnice, należącym do Nadleśnictwa Jarocin. Uczniowie w ciągu kliku godzin pracy zebrali 35 worków śmieci oraz różne plastikowe części od samochodów i z gospodarstw domowych.

Czytaj całość

Wiosna w ZSP już powitana! I to jak?

wiosna w zspUczniowie klasy I TM (technik mechanik) w piękne przedwiosenne przedpołudnie dotarli rowerami do Śnieżycowego Jaru. Jest to jedna z największych przyrodniczych atrakcji Wielkopolski a znajduje się zupełnie niedaleko od Wrześni. Wystarczy wsiąść w pociąg do Poznania, dojechać do stacji Poznań Wschód, tam przesiąść się w szynobus w kierunku Wągrowca, wysiąść w Murowanej Goślinie – a stamtąd rowerem już żabi skok do wsi Starczanowo, nieopodal której, w głębi lasu, rozciąga się kilkunastohektarowy biały dywan z przedwiosennych kwiatów – śnieżyc właśnie.

Czytaj całość

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap