Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Wiosenne sprzątanie lasu w Nadleśnictwie Jarocin

DSCN7982 logoW sobotę 12 kwietnia 2014 roku grupa uczniów klasy III TM (technik mechanik) wraz z opiekunem panem Jackiem Plutą uczestniczyła w sprzątaniu lasu w Leśnictwie Sarnice, należącym do Nadleśnictwa Jarocin. Uczniowie w ciągu kliku godzin pracy zebrali 35 worków śmieci oraz różne plastikowe części od samochodów i z gospodarstw domowych.

Czytaj całość

Wiosna w ZSP już powitana! I to jak?

wiosna w zspUczniowie klasy I TM (technik mechanik) w piękne przedwiosenne przedpołudnie dotarli rowerami do Śnieżycowego Jaru. Jest to jedna z największych przyrodniczych atrakcji Wielkopolski a znajduje się zupełnie niedaleko od Wrześni. Wystarczy wsiąść w pociąg do Poznania, dojechać do stacji Poznań Wschód, tam przesiąść się w szynobus w kierunku Wągrowca, wysiąść w Murowanej Goślinie – a stamtąd rowerem już żabi skok do wsi Starczanowo, nieopodal której, w głębi lasu, rozciąga się kilkunastohektarowy biały dywan z przedwiosennych kwiatów – śnieżyc właśnie.

Czytaj całość

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap