Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury

budma 2014 1W dniu 14 marca 2014 roku uczniowie z klas I, II, III TB wzięli udział w Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury "Budma 2014". Targi pozwalają śledzić kierunek i stopień rozwoju branży budowlanej, a dla producenta stwarzają możliwość przedstawienia praktycznie pełnego asortymentu w jednym miejscu przed szeroką publicznością. Uczestniczyliśmy w spotkaniu z Jakubem Szczęsnym, który jest głównym architektem Domu Kereta. Dom Kereta to instalacja artystyczna. Ma formę insertu pomiędzy dwoma budynkami, reprezentującymi różne epoki w historii Warszawy.

Działka, na której stoi dom, ma w najszerszym miejscu 152 cm, a w najwęższym 92 cm - jest miejscem działań twórczych dla artystów i intelektualistów z całego świata. 

GALERIA:

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap