Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości - Blok A Innowacje Techniczne

olimpiada-innowacji W dniu 24 kwietnia 2014 roku w Poznańskim Centrum Edukacji Ustawicznej i Praktycznej odbyły się Okręgowe Eliminacje Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości. Naszą szkołę reprezentowało 5 prac. Eliminacje zakończyły się ogromnym sukcesem - trzy prace zostały docenione przez Jury Konkursowe i otrzymały przepustkę do eliminacji Ogólnopolskich.    

 

Czytaj całość

Elektryzująca Pasja - finał

Dnia 11 kwietnia 2014 roku w Ratuszu Miejskim we Wrocławiu odbyła się Gala Finałowa VII Edycji Konkursu Elektryzująca Pasja organizowana przez Elektrotim S.A. oraz Polskie Stowarzyszenie Elektroinstalacyjne. Podczas Gali Finałowej nagrodzono i wyróżniono 15 najlepszych prac spośród 54 jakie nadesłano do organizatorów w tegorocznej edycji. Ogromnym sukcesem udział w konkursie zakończył się dla Macieja Garbarka, który znalazł się tuż za podium i otrzymał Specjalne Wyróżnienie za formę prezentacji pracy konkursowej.

Czytaj całość

Elektryzująca Pasja - komunikat

elektryzujaca-pasjaUczniowie, którzy przygotowują prace na konkurs "Elektryzująca Pasja", proszeni są o dostarczenie ich do pana Witolda Michalaka w piątek 7 marca 2014 roku, do godziny 10:30, do sali 006. Należy przygotować dwa egzemplarze płyt z pracami.

Czytaj całość

Elektryzująca Pasja

elektryzujaca-pasjaZapraszamy uczniów do udziału w VII edycji konkursu "Elektryzująca Pasja", którego szkolnym koordynatorem jest pan Witold Michalak. Ideą konkursu jest zachęcenie młodych osób do aktywności i stworzenie im warunków do promocji innowacyjnych projektów. Współorganizatorami konkursu są firmy będące członkami Polskiego Stowarzyszenia Elektroinstalacyjnego, które jest patronem merytorycznym przedsięwzięcia. Szczegóły zawarte są w regulaminie (kliknij aby pobrać regulamin).

 

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap