Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości - Blok A Innowacje Techniczne

olimpiada-innowacji W dniu 24 kwietnia 2014 roku w Poznańskim Centrum Edukacji Ustawicznej i Praktycznej odbyły się Okręgowe Eliminacje Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości. Naszą szkołę reprezentowało 5 prac. Eliminacje zakończyły się ogromnym sukcesem - trzy prace zostały docenione przez Jury Konkursowe i otrzymały przepustkę do eliminacji Ogólnopolskich.    

 

Czytaj całość

Elektryzująca Pasja - finał

Dnia 11 kwietnia 2014 roku w Ratuszu Miejskim we Wrocławiu odbyła się Gala Finałowa VII Edycji Konkursu Elektryzująca Pasja organizowana przez Elektrotim S.A. oraz Polskie Stowarzyszenie Elektroinstalacyjne. Podczas Gali Finałowej nagrodzono i wyróżniono 15 najlepszych prac spośród 54 jakie nadesłano do organizatorów w tegorocznej edycji. Ogromnym sukcesem udział w konkursie zakończył się dla Macieja Garbarka, który znalazł się tuż za podium i otrzymał Specjalne Wyróżnienie za formę prezentacji pracy konkursowej.

Czytaj całość

Elektryzująca Pasja - komunikat

elektryzujaca-pasjaUczniowie, którzy przygotowują prace na konkurs "Elektryzująca Pasja", proszeni są o dostarczenie ich do pana Witolda Michalaka w piątek 7 marca 2014 roku, do godziny 10:30, do sali 006. Należy przygotować dwa egzemplarze płyt z pracami.

Czytaj całość

Elektryzująca Pasja

elektryzujaca-pasjaZapraszamy uczniów do udziału w VII edycji konkursu "Elektryzująca Pasja", którego szkolnym koordynatorem jest pan Witold Michalak. Ideą konkursu jest zachęcenie młodych osób do aktywności i stworzenie im warunków do promocji innowacyjnych projektów. Współorganizatorami konkursu są firmy będące członkami Polskiego Stowarzyszenia Elektroinstalacyjnego, które jest patronem merytorycznym przedsięwzięcia. Szczegóły zawarte są w regulaminie (kliknij aby pobrać regulamin).

 

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap