Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Półfinały Net Masters Cup

netmastersTylko jednej drużynie z naszej szkoły udało się awansować do kolejnego etapu konkursu wiedzy o Internecie. Drużyna "Leśne Pszczółki" w składzie: Paweł Słaby, Dawid Pomogier i Jakub Paluch zdobyła 22 punkty i we wtorek 15 kwietnia 2014 roku będzie zmagać się w półfinale konkursu. Do finału zakwalifikują się po 3 najlepsze drużyny z każdego okręgu.

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Procedury ZSP


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Cyfrowa Szkoła 2020@


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms