Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Półfinały Net Masters Cup

netmastersTylko jednej drużynie z naszej szkoły udało się awansować do kolejnego etapu konkursu wiedzy o Internecie. Drużyna "Leśne Pszczółki" w składzie: Paweł Słaby, Dawid Pomogier i Jakub Paluch zdobyła 22 punkty i we wtorek 15 kwietnia 2014 roku będzie zmagać się w półfinale konkursu. Do finału zakwalifikują się po 3 najlepsze drużyny z każdego okręgu.

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”


PM 1
PM 2.5
PM 10
3
5
6
2019-09-16 09:59:03

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap