Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Wyniki etapu szkolnego "Potyczek Informatycznych"

logo konkurs potyczki informatyczneDziś odbył się etap szkolny konkursu "Potyczki Informatyczne". Do konkursu przystąpiło 64 uczniów z następujących szkół: Gimnazjum nr  1 we Wrześni, Gimnazjum nr 2 we Wrześni, Gimnazjum w Marzeninie, Gimnazjum w Nekli, Gimnazjum w Otocznej, Gimnazjum w Pyzdrach. Uczniowie mieli do rozwiązania test wyboru składający się z 30 pytań, umieszczony na platformie. Test obejmował tematykę: oprogramowanie biurowe, systemy operacyjne, urządzenia techniki komputerowej, algorytmy, strony internetowe.

Do finału przeszło 10 uczestników, oto lista zwycięzców: 

Patryk Śliwiński

23 pkt

Adam Marciniak

21 pkt

Jakub Marciniak

20 pkt

Damian Lewandowski

16 pkt

Filip Ulanowski

16 pkt

Dawid Dropiński

15 pkt

Dawid Jagielski

15 pkt

Filip Borowicz

15 pkt

Karolina Dominiak

15 pkt

Szymon Dzięgielewski

15 pkt

O szczegółach finału poinformujemy nauczycieli prowadzących.

Dziękujemy za zainteresowanie konkursem, a zwycięzcom gratulujemy przejścia do finału, który odbędzie się 3 kwietnia 2014 roku w naszej szkole.

Zespół nauczycieli przedmiotów informatycznych

 

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap