Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Szkoła z klasą 2.0 - tworzymy materiały edukacyjne

tworzymy materiałyUczniowie Zespołu Szkół Politechnicznych nie tylko korzystają z różnych materiałów edukacyjnych, ale również je tworzą. Przykładem może być blog "O informatyce z innej strony...", w ramach którego Paweł Ruminkiewicz, uczeń klasy III ATI (technik informatyk), zamieścił m.in. poradniki dotyczące ulepszania szablonów stron internetowych oraz szybkiej edycji wielu zdjęć. Blog został wyróżniony specjalną odznaką przyznawaną przez Zespół "Szkoły z klasą 2.0". Zachęcamy do jego odwiedzania!

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”


PM 1
PM 2.5
PM 10
3
5
6
2019-09-16 09:59:03

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap