Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Szkoła z klasą 2.0 po raz trzeci...

szkola-z-klasa

Po raz trzeci Zespół Szkół Politechnicznych przystąpił do programu "Szkoła z klasą 2.0" prowadzonego przez Centrum Edukacji Obywatelskiej. Celem programu jest promowanie wykorzystywania w nauczaniu nowoczesnych technologii informacyjno-komunikacyjnych (TIK). W poprzednich edycjach ZSP zyskał wysokie uznanie za realizowane zadania. Nasze dobre praktyki były prezentowane w trakcie konferencji metodycznych dla nauczycieli oraz na ogólnopolskim festiwalu projektów dla uczniów, który odbył się w Centrum Nauki Kopernik. Koordynatorem programu jest nauczyciel przedmiotów informatycznych pan Rafał M. Socha.

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”


PM 1
PM 2.5
PM 10
25
38
44
2019-10-22 13:59:02

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap