Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Film promujący ZSP

film21 listopada 2013 roku, w trakcie obrad Rady Pedagogicznej, odbyła się premiera filmu promującego Zespół Szkół Politechnicznych. Film trwa prawie trzy minuty i prezentuje wszystkie zawody, w których kształcenie odbywa się w ZSP oraz różne aktywności uczniów. Film zrealizował Maciej Jóźwiak, uczeń naszej szkoły. Nie udałoby się zrealizować filmu bez zaangażowanie licznej rzeszy uczniów i nauczycieli, którym serdecznie dziękujemy!

Zobacz film!

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”


PM 1
PM 2.5
PM 10
25
38
44
2019-10-22 13:59:02

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap