Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Film promujący ZSP

film21 listopada 2013 roku, w trakcie obrad Rady Pedagogicznej, odbyła się premiera filmu promującego Zespół Szkół Politechnicznych. Film trwa prawie trzy minuty i prezentuje wszystkie zawody, w których kształcenie odbywa się w ZSP oraz różne aktywności uczniów. Film zrealizował Maciej Jóźwiak, uczeń naszej szkoły. Nie udałoby się zrealizować filmu bez zaangażowanie licznej rzeszy uczniów i nauczycieli, którym serdecznie dziękujemy!

Zobacz film!

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Procedury ZSP


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms