Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Klasa II BTI mistrzem ZSP w piłce nożnej

II b ti

W minioną środę dobiegły końca Klasowe Mistrzostwa ZSP w Piłce Nożnej. Tegorocznym mistrzem szkoły okazał się zespół klasy II BTI (technik informatyk), pokonując w meczu finałowym reprezentantów klasy III ATI (technik informatyk). Trzecie miejsce przypadło klasie II TB (technik budownictwa).

Zakończone mistrzostwa dostarczyły wielu emocji i niespodzianek. Do rywalizacji przystąpiła rekordowa liczba 27 klasowych drużyn.

Rozegrane pojedynki pokazały, że w sporcie szkolnym prym zaczęły wieść klasy młodsze. W trakcie meczów eliminacyjnych odpadło wiele faworyzowanych drużyn. Para finałowa okazała się dużą niespodzianką. Klasa III ATI po przegraniu w III rundzie z I TB odpadła już z rywalizacji, ale za sprawą szczęśliwego losu powróciła z powrotem do turniejowej drabinki. Mistrzowie szkoły z klasy II BTI oprócz bardzo wyrównanego składu mieli w swoich szeregach Macieja Szymorka, który w ocenie organizatorów okazał się najlepszym zawodnikiem całego turnieju. W meczu o trzecie miejsce II TB po przerwie całkowicie zdominowała boiskowe wydarzenia, wygrywając ostatecznie z reprezentacją I TB aż 6:2.

Zestaw par i terminarz I rundy
IV TB – I elo 3:4
I ATI – II TB 2:18
III TEK – II BTI 1:4
III ATI – I TE 6:2
IV ATI – I TM 2:6
III TM – II ATI 0:2
IV BTI – I BTI 8:1
IV TE – II TM 2:9
III BTI - I TUA 4:4 (3:2 k)

II runda
II ATI - I TB 0:3
I elo - I/II TEK 7:1
III ATI - I TM 2:0
II TB - II TM 3:2
II BTI - III elo 8:1
IV BTI - II TUA 3:1
III BTI - II TE 1:12

III runda
III ATI - I TB 2:6
I elo - II TB 2:2 (1:2 k)
IV BTI - II BTI 0:7

I półfinał
III ATI - I TB 3:1

II półfinał
II TB - II BTI 0:1

Mecz finałowy
III ATI - II BTI 2:4

Mecz o 3 miejsce
I TB - II TB 2:6

 

Drabinka z wynikami - kliknij tutaj

Zdjęcia zwycięskich drużyn

 II BTI - mistrz ZSP w roku szkolnym 2013/2014

II b ti

 

III ATI - wicemistrz ZSP w roku szkolnym 2013/2014

III a ti

 

 II TB - III miejsce w mistrzostwach ZSP w roku szkolnym 2013/2014

II tb

 

I TB - IV miejsce w mistrzostwach ZSP w roku szkolnym 2013/2014

I tb

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”


PM 1
PM 2.5
PM 10
25
38
44
2019-10-22 13:59:02

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap