Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Walentynki 2021 – bezpieczne Walentynki

logo Walentynki 2021

"Oto jest miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem, a okazuje się, że czekali na siebie całe życie". (Victor de Lima Barreto)
Spośród licznych świąt jakie znajdują się w kalendarzu, młode pokolenie najbardziej oczekuje na Święto Zakochanych. Nie każdy wie o tym, że walentynkowa tradycja zrodziła się według jednej z licznych hipotez jeszcze w starożytności, a mianowicie przesiadujący w więzieniu Walenty, posyłał listy córce strażnika więziennego.

Przecież każdy z nas lubi usłyszeć coś miłego, dostać kartkę z życzeniami, czy drobny prezencik. Więc dzień 14 lutego jak najbardziej jest dobrą do tego okazją. Pamiętajcie o swoich Walentynkach!

Plakat Walentynki 2021 – bezpieczne Walentynki (kliknij tutaj!).

"Miłość jest jak nieusuwalne znamię, przetrwa burze i nigdy nie zadrży. Miłość nie zmienia się z czasem, w ciągu godzin czy tygodni, ale potwierdza się, nawet u progu przeznaczenia". (William Shakespeare)

Wyszukiwarka

Złota Tarcza - Technika

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2021”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Procedury ZSP


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Cyfrowa Szkoła 2020@


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSP


logo SKS ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms