Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Logo kampanii "Drugie życie"

logo drugie zycieW Ogólnopolskim Dniu Donacji i transplantacji (26.01.2021 roku) zaprezentowano nowe logo kampanii "Drugie życie". Jego kształt i idea były inspirowane nadesłanymi przez młodzież projektami. Zwycięski projekt będzie wiernie odwzorowany na plakacie, który będzie promował 15. edycję kampanii społecznej "Drugie życie", w roku szkolnym 2021/2022. Dodatkowo, szkoła, z której pochodzi autor tego projektu otrzyma czek charytatywny o wartości 2000 zł, który będzie mogła przekazać na wybrany przez siebie cel dobroczynny. Więc było o co walczyć.

Zachęcam do użycia nowych wersji logotypu na stronach internetowych lub w mediach społecznościowych. Wysyłam też link do nakładki na zdjęcie profilowe Facebooku – warto, go użyć (tutaj!). Mam nadzieję, że w przyszłym roku zdolni uczniowie naszej szkoły stworzą kolejne logo akcji, dzięki któremu wygramy i będziemy mogli promować naszą placówkę.

Przypominam, jeżeli ktoś z Was ukończył 18 rok życia i wyraża chęć otrzymania i podpisania w domu, wspólnie z członkami rodziny karty Oświadczenia woli, proszę o kontakt e - mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wyszukiwarka

Złota Tarcza - Technika

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2021”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Procedury ZSP


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Cyfrowa Szkoła 2020@


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSP


logo SKS ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms