Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

#”Szkoła Do Hymnu” 2020

logo Szkola hymn"Szkoła do hymnu" to kontynuacja akcji MEN z 2019 r. i 2018 r. („Rekord dla Niepodległej”).
Zespół Szkól Politechnicznych przystąpił po raz kolejny do akcji MEN, "Szkoła do hymnu". We wtorek, 10 listopada o godz. 11:11, w tym roku ze względu na ograniczenia wynikające ze stanu epidemii wspólne odśpiewanie "Mazurka Dąbrowskiego" przez nauczycieli i uczniów naszej szkoły odbyło się poprzez połączenie on-line, za pomocą komunikatora MS Teams.

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Procedury ZSP


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Cyfrowa Szkoła 2020@


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms