Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

11 listopada - wywieś flagę! Przed nami Narodowe Święto Niepodległości

logo Niepodleglosc11 listopada – w Święto Niepodległości – wywieśmy flagi narodowe. W oknach, na balkonach, umieszczając w specjalnych uchwytach na fasadach budynków – z zachowaniem szacunku dla naszego narodowego symbolu.

Uczcijmy godnie dzień, w który wspominamy przywrócenie Polski na mapę świata po 123 latach niewoli. Flaga to powód do dumy, to symbol naszej jedności, symbol naszej państwowości, wolnej i niepodległej ojczyzny. Jest widoczną oznaką naszej pamięci i wdzięczności dla naszych przodków, którym zawdzięczamy wolną Rzeczpospolitą. Niech biało-czerwona flaga będzie znakiem naszej obywatelskiej wspólnoty!

W tym roku, ze względu na panującą pandemię koronawirusa, obchody Narodowego Święta Niepodległości w większości przeniosą się do świata wirtualnego. W ten sposób Narodowe Święto Niepodległości będziemy mogli świętować razem – choć z zachowaniem dystansu społecznego. To szansa, by pokazać jak ważne jest wspólne świętowanie oraz stworzenie atmosfery jedności i solidarności – tak bardzo potrzebnych dziś nam wszystkim. Miejmy nadzieję, że za rok będziemy już świętować hucznie, radośnie i bez przeszkód, bo Niepodległa jest dla wszystkich.

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Procedury ZSP


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Cyfrowa Szkoła 2020@


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms