Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Matematyczno-Informatyczny Kalendarz Adwentowy

kalendarz adwentowy

29 listopada 2020 roku rusza kolejna edycja konkursu "Matematyczno-Informatyczny Kalendarz Adwentowy" – https://kalendarzadwentowy.edu.pl/ organizowanego przez ODN Poznań i Zespół Szkół Komunikacji im. Hipolita Cegielskiego w Poznaniu. Matematyczno-Informatyczny Kalendarz Adwentowy Seniorzy 2020 to dwa konkursy internetowe z matematyki i z informatyki, skierowane do uczniów szkół średnich województwa wielkopolskiego. 

W każdy dzień adwentu, o określonej godzinie, publikowane będzie zadanie matematyczne lub informatyczne, którego rozwiązanie będzie można przesłać do określonej godziny dnia następnego za pomocą formularza internetowego znajdującego na stronie.

Na stronie https://kalendarzadwentowy.edu.pl/2020/matematyka-seniorzy/ znajduje się regulamin konkursu, formularz rejestracyjny i próbne zadanie z matematyki.

Na stronie https://kalendarzadwentowy.edu.pl/2020/informatyka-seniorzy/ znajduje się regulamin konkursu, formularz rejestracyjny i próbne zadanie z informatyki.

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Procedury ZSP


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Cyfrowa Szkoła 2020@


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms