Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Konkurs plastyczny "Drzewa w krajobrazie Wrześni" – zmiana terminu

konkurs plastyczny ZSP 2020 miniUwaga! Zmiana terminu składania prac. Ze względu na przejście w tryb nauki hybrydowej i nieobecność w szkole dużej grupy uczniów, zmieniamy termin składania prac w konkursie plastycznym "Drzewa w krajobrazie Wrześni". Na Wasze rysunki czekamy do 30 października 2020 roku. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 4 listopada.

Wyszukiwarka

Złota Tarcza - Technika

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2021”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Procedury ZSP


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Cyfrowa Szkoła 2020@


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSP


logo SKS ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms