Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Dekoracje świąteczne

logo dekoracjeUczennice i uczniowie klas: I, II i III w zawodzie mechanik precyzyjny Branżowej Szkoły I stopnia - klasy patronackiej firm Gestamp, Volkswagen i Blum na zajęciach praktycznych zaprojektowali i wykonali choinkę oraz dekoracje świąteczne.

W pracowni w Centrum Badań i Rozwoju Nowoczesnych Technologii w Grzymysławicach pod opieką pana Władysława Tyxa nauczyciela Powiatowego Centrum Edukacji Zawodowej metodą m. in. połączeń nierozłącznych (spawanie, zgrzewanie i klejenie) wykonali: drzewko z metalu, bombki choinkowe, stojak do choinki, bałwanka oraz inne ozdoby świąteczne.

 GALERIA

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Procedury ZSP


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Cyfrowa Szkoła 2020@


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms