Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Dzień Budowlańca 2020

budowlaniec pixabay cc0Dzień Budowlańca obchodzimy 25 września, a początek tego święta miał miejsce jeszcze w latach PRL. W ten sposób wyrażano uznanie i szacunek dla pracowników budowlanych za trud ich pracy wkładany w odbudowę naszego kraju. Obchody Dnia Budowlańca na stałe wpisały się do kalendarza szkolnych uroczystości. W tym roku ze względu na pandemię i związane z nią pewne ograniczenia, obchody miały nieco odmienny charakter.

Nauczyciele przedmiotów zawodowych z klas technik budownictwa przygotowali dla uczniów konkurs wiedzy z zakresu znajomości stylów architektonicznych oraz najciekawszych europejskich budynków i budowli.

Do konkursu przystąpili uczniowie klas budowlanych, był on w formie testu on-line. Poniżej przedstawiamy wyniki konkursu:

  • 60,5% - klasa II TBp – miejsce pierwsze,
  • 53% - klasa IV TB,
  • 48,4% - klasa II TB,
  • 44,7 % - klasa I TB 

Gratulujemy serdecznie klasie II TBp za zdobycie pierwszego miejsca. Na zwycięzców czekają ciekawe nagrody!

GALERIA

Wyszukiwarka

Złota Tarcza - Technika

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2021”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Procedury ZSP


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Cyfrowa Szkoła 2020@


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSP


logo SKS ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms