Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

wosp2021Tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy był inny niż poprzednie – wszystko działo się zdalnie. Wraz z uczniami z klasy informatycznej – I TAI – wspieraliśmy sztab w Kołaczkowie, dla którego uczniowie podczas zajęć z grafiki komputerowej przygotowali animacje, które zostały wykorzystane do emisji programu na żywo. W imieniu swoim jako opiekuna oraz Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Kołaczkowie, pana Mariusza Gomulskiego serdecznie dziękuję za poświęcenie swojego czasu na przygotowanie wielu wspaniałych grafik i animacji.

Wyszukiwarka

Złota Tarcza - Technika

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2021”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Procedury ZSP


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Cyfrowa Szkoła 2020@


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSP


logo SKS ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms