Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

VII Olimpiada Wiedzy o Mediach

olimpiada wiedzy o mediach

Współczesne media intrygują, dziwią, oburzają. Często jednak powodem takiego stanu rzeczy jest brak rzetelnej wiedzy o ich funkcjonowaniu, historii i ewolucji, strukturze i mechanizmach działania. W tym roku Uniwersytet Warszawski jest organizatorem już siódmej edycji Olimpiady Wiedzy o Mediach. Przystąp do olimpiady i na etapie szkolnym napisz esej, stwórz film, fotoreportaż lub fotokast na jeden z podanych tematów. Uczniowie zainteresowani udziałem we współzawodnictwie proszeni są o zgłaszanie się mailowo do dnia 23 października 2020 roku, do pana Rafała M. Sochy – rafal.socha(at)zspwrzesnia.pl. Więcej informacji o konkursie...

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Procedury ZSP


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms